Bahrain

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Bahrain

Nieruchomość na sprzedaż w Bahrajnie

Bahrajn, naród obejmujący ponad 30 wysp w Zatoce Perskiej, był w centrum głównych szlaków handlowych od starożytności. W jego nowoczesnej stolicy, Manamie, znajdują się słynne eksponaty Muzeum Narodowego Bahrajnu ze starożytnej cywilizacji Dilmun, która kwitła w tym regionie od tysiącleci. Jest to największe miasto w stanie, z przybliżoną populacją 329 510 osób, ale obszar metropolitalny liczy około 628 000 mieszkańców, około jednej czwartej całego obywatelstwa Bahrajnu.

Królestwo Bahrajnu, znane i nazywane Perłą Zatoki Perskiej, jest znanym międzynarodowym centrum biznesowym i ulubionym miejscem dla emigrantów mieszkających i pracujących. Ten rosnący potencjał Królestwa Bahrajnu jest wyraźnie widoczny w wielu lokalizacjach i atrakcjach inwestycyjnych.

W ciągu ostatnich pięciu lat Bahrajn doświadczył fali inwestycji i nowych osiągnięć. Bahrajn zawsze był aktywnym rynkiem najemców, ale teraz w ostatnich latach zauważalny jest wzrost transakcji dotyczących nieruchomości na sprzedaż w Bahrajnie. Co się zmieniło, aby tak się stało?

Oferta i popyt na nieruchomości w przystępnych cenach. Popyt na nieruchomości na sprzedaż w Bahrajnie jest napędzany bardziej niż kiedykolwiek przez użytkowników końcowych.

Rosnąca gospodarka turystyczna, w rzeczywistości 13 miliardów BD zostało zainwestowanych w turystykę i infrastrukturę, która obejmuje rozbudowę obecnego lotniska, która zwiększy przepustowość podróżnych do 14 milionów. Ponadto rozbudowa nasypu saudyjskiego zwiększy przepustowość drogi nawet o 132%.

Organ regulacyjny ds. Nieruchomości z pewnością zwiększy lokalne inwestycje w nieruchomości na różne sposoby. tworzenie przepisów, takich jak obowiązkowe konta do przechowywania danych wymaganych w przypadku nieruchomości poza planem, zwiększy ochronę konsumentów, a to przełoży się na duże zaufanie kupujących, przy większej liczbie decyzji dotyczących zakupu nieruchomości na sprzedaż w Bahrajnie.

Szkolenie i rozwój specjalistów od nieruchomości w Bahrajnie jest również ważną zmianą, która zagwarantuje etyczne praktyki, obowiązki i profesjonalizm w branży, co doprowadzi do większej wydajności i lepszej obsługi.

Technologia cyfrowa zmieni grę. Jeśli chcesz kupić nieruchomość na sprzedaż w Bahrajnie lub wynająć dom, znajdź odpowiednią nieruchomość, która nigdy nie była bardziej wydajna, przejrzysta i wygodna.
Portale internetowe i aplikacje mobilne ułatwiają każdemu przeglądanie wszystkich rodzajów ofert nieruchomości, a także lepsze zrozumienie cen w różnych obszarach, a także zdjęcia i szczegółowe opisy nieruchomości na sprzedaż w Bahrajnie. Jest to jednak tylko wierzchołek góry lodowej w świecie nieruchomości, ponieważ technologia wciąż się zmienia i poprawia sposób, w jaki konsumenci i specjaliści z branży wchodzą w interakcje z rynkiem

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 2862

Sprzedaż Willa, Bahrain, Manama, Manama, center

1,696,905.00PLN
Sprzedaż
Willa

290 m²
Udogodnienia obejmują wspólny basen 40 m2, 5 jednostek klimatyzacyjnych, 60-litrowy kocioł elektryczny w łazience, stalowe drzwi, kabinę prysznicową, ...
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB